Kontakt


Fakturaadresse
Barnehage/selskapsnavn c/o Fakturamottak, postboks 4468, 8608 MO I RANA Evnt pr mail: 4468@invoicecenter.net
Postadresse
Postboks 215, 2051 Jessheim
Besøksadresse
Aktivitetsvegen 2, 2069 Jessheim

Pressekit
Last ned pressekit
Pressekontakt
Trude Sydtangen
Direktør for Barnehagedrift

415 38 018
trude@laringsverkstedet.no
15 7

Lederteam

Hans Jacob Sundby

Eier/daglig leder

92080702

Hans.Jacob.Sundby@laringsverkstedet.no

Trude Sydtangen

Direktør for Barnehagedrift

41538018

trude.moen.sydtangen@laringsverkstedet.no

Svein Lunde

Eiendoms- og utviklingsdirektør

90995764

svein.lunde@laringsverkstedet.no

Atle Hørlyk

Økonomidirektør

98206245

atle.horlyk@laringsverkstedet.no

Tommy Due-Løvaas

IT-Direktør

tommy.due-lovaas@laringsverkstedet.no

Tone Rollve

Leder for Kvalitet

97997214

tone.rollve@laringsverkstedet.no

Drift

Trude Sydtangen

Direktør for Barnehagedrift

41538018

trude.moen.sydtangen@laringsverkstedet.no

Lene Danielsen

Regionleder Agder (Vest)

92010438

lene.danielsen@laringsverkstedet.no

Anne Berit Lyng Malmo

Regionleder Trøndelag

97980315

anne-berit.lyng.malmo@laringsverkstedet.no

Lars Grimstad

Regionleder Vestfold og Telemark

92069048

lars.grimstad@laringsverkstedet.no

Anne-Britt Eilertsen

Regionleder Viken Nord og Innlandet

90513399

anne-britt.eilertsen@laringsverkstedet.no

Hege Haldorsen

Regionleder Hordaland

40604595

hege.haldorsen@laringsverkstedet.no

Raina Fjeldavli

Regionleder Nord-Norge

48106326

raina.fjeldavli@laringsverkstedet.no

Kristine Austvoll Gramstad

Regionleder Rogaland

92820293

kristine.austvoll.gramstad@laringsverkstedet.no

Ina Therese Eian

Regionleder Viken Øst

99003605

ina.t.eian@laringsverkstedet.no

Kirsten Høines Stensvold

Regionleder Agder (Øst)

90934941

kirsten.hoines.stensvold@laringsverkstedet.no

Hanne Kielland Haakensen

Regionleder Oslo

97183291

hanne.kielland.haakensen@laringsverkstedet.no

Marit Tellefsen Øie

Regionleder Viken Vest

92665815

marit.tellefsen.oie@laringsverkstedet.no

Nina Alexandra Skytterholm

Regionleder Møre og Romsdal

99627590

nina.alexandra.skytterholm@laringsverkstedet.no

Prosjektutvikling

Svein Lunde

Eiendoms- og utviklingsdirektør

90995764

svein.lunde@laringsverkstedet.no

Julianne Kristiansen

Prosjektutvikler - Oppkjøp og nybygg

98802875

julianne.kristiansen@laringsverkstedet.no

Kristi Pemmer Sætre

Prosjektutvikler - Oppkjøp og nybygg

90848925

kristi.pemmer.satre@laringsverkstedet.no

Lars Agnar Rosten

Prosjektutvikler - Solkollen

99251500

lasse.rosten@laringsverkstedet.no

Kjell Roar Kaasa

Prosjektutvikler - Nybygg

97071000

kjell.roar.kaasa@laringsverkstedet.no

Stig Midthjell

Prosjektleder - Nybygg

99703286

stig.midthjell@laringsverkstedet.no