Kontakt

Kontakt din barnehage direkte :
Finn ønsket barnehage her


Fakturaadresse
Barnehage/selskapsnavn c/o Fakturamottak, postboks 4468, 8608 MO I RANA Evnt pr mail: 4468@invoicecenter.net
Postadresse
Postboks 215, 2051 Jessheim
Besøksadresse
Aktivitetsvegen 2, 2069 Jessheim

Pressekit
Last ned pressekit
Pressekontakt

Trude Sydtangen
Direktør for Barnehagedrift

415 38 018
trude@laringsverkstedet.no

Lederteam

Hans Jacob Sundby

Eier/daglig leder

email 92080702

email Hans.Jacob.Sundby@laringsverkstedet.no

Trude Sydtangen

Direktør for Barnehagedrift

email 41538018

email trude.moen.sydtangen@laringsverkstedet.no

Svein Lunde

Eiendoms- og utviklingsdirektør

email 90995764

email svein.lunde@laringsverkstedet.no

Atle Hørlyk

Økonomidirektør

email 98206245

email atle.horlyk@laringsverkstedet.no

Tommy Due-Løvaas

IT-Direktør

email

email tommy.due-lovaas@laringsverkstedet.no

Tone Rollve

Leder for Kvalitet

email 97997214

email tone.rollve@laringsverkstedet.no

Drift

Trude Sydtangen

Direktør for Barnehagedrift

email 41538018

email trude.moen.sydtangen@laringsverkstedet.no

Lene Danielsen

Regionleder Agder (Vest)

email 92010438

email lene.danielsen@laringsverkstedet.no

Anne Berit Lyng Malmo

Regionleder Trøndelag

email 97980315

email anne-berit.lyng.malmo@laringsverkstedet.no

Lars Grimstad

Regionleder Vestfold og Telemark

email 92069048

email lars.grimstad@laringsverkstedet.no

Anne-Britt Eilertsen

Regionleder Viken Nord og Innlandet

email 90513399

email anne-britt.eilertsen@laringsverkstedet.no

Hege Haldorsen

Regionleder Hordaland

email 40604595

email hege.haldorsen@laringsverkstedet.no

Raina Fjeldavli

Regionleder Nord-Norge

email 48106326

email raina.fjeldavli@laringsverkstedet.no

Kristine Austvoll Gramstad

Regionleder Rogaland

email 92820293

email kristine.austvoll.gramstad@laringsverkstedet.no

Ina Therese Eian

Regionleder Viken Øst

email 99003605

email ina.t.eian@laringsverkstedet.no

Kirsten Høines Stensvold

Regionleder Agder (Øst)

email 90934941

email kirsten.hoines.stensvold@laringsverkstedet.no

Hanne Kielland Haakensen

Regionleder Oslo

email 97183291

email hanne.kielland.haakensen@laringsverkstedet.no

Nina Alexandra Skytterholm

Regionleder Møre og Romsdal

email 99627590

email nina.alexandra.skytterholm@laringsverkstedet.no

Prosjektutvikling

Svein Lunde

Eiendoms- og utviklingsdirektør

email 90995764

email svein.lunde@laringsverkstedet.no

Julianne Kristiansen

Prosjektutvikler - Oppkjøp og nybygg

email 98802875

email julianne.kristiansen@laringsverkstedet.no

Kristi Pemmer Sætre

Prosjektutvikler - Oppkjøp og nybygg

email 90848925

email kristi.pemmer.satre@laringsverkstedet.no

Lars Agnar Rosten

Prosjektutvikler - Solkollen

email 99251500

email lasse.rosten@laringsverkstedet.no

Kjell Roar Kaasa

Prosjektutvikler - Nybygg

email 97071000

email kjell.roar.kaasa@laringsverkstedet.no

Stig Midthjell

Prosjektleder - Nybygg

email 99703286

email stig.midthjell@laringsverkstedet.no