Kontakt Runni idrettsbarnehage

Heidi-Synnøve Haugnæss

Styrer

Utdannet barnehagelærer med videreutdanning innen administrasjon, ledelse og prosjektutvikling

Avdelinger

Gul

Oransje

Lilla

Grønn

Blå

Medarbeidere

Camilla Kaiander

Epost: camilla.ronning.kaiander@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer

Christoffer Spiecker

Epost: christoffer.spiecker@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer

Marianne Fridal Henningsen

Epost: marianne.fridal.henningsen@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer med videreutdanning innen personalutvikling og ledelse

Bjørnar Bogsveen

Epost: bjornar.bogsveen@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer og idrettspedagog

Petra Fyrqvist

Epost: petra.fyrqvist@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer og URO-trener

Marianne Solvang Thøger-Andresen

Epost: marianne.solvang.thoger-andresen@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer

Rita Damhaug

Epost: rita.damhaug@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer

Ann Iren Sørum Karlsen

Epost: ann.iren.sorum@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer med spesialpedagogisk videreutdanning

Irma Maurage

Epost: irma.maurage@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer

Sajra Topic Cavcic

Epost: sajra.topic.cavcic@laringsverkstedet.no

Pedagogisk leder

Utdannet barnehagelærer

Malén Rokstad

Fagarbeider

Utdannet grunnskolelærer

Erlend Rønning

Fagarbeider

Utdannet idrettspedagog

Ann-Therese Sjøli

Fagarbeider

Utdannet barne- og ungdomsarbeider

Cathrine Mathiesen

Fagarbeider

Utdannet fagarbeider

Cecilie Victoria Lundsten

Kjøkkenassistent

Unni Hagen

Assistent

Dina Helen Thesen

Assistent

Øyvor Ruud

Assistent

May Ranveig Burud

Assistent

Målfrid Paulsen

Assistent

Yvonne Myhre

Assistent

Scott McDowall

Assistent

Johannes Mehari Araya

Lærling

Barne- og ungdomsarbeider